צרו קשר
ּ

חידוש מקצועי של ספות

שירות של חידוש ספות הוא דבר מה אשר כל אחד מאיתנו יזדקק לו בשלב כזה או אחר. חברת אומנות העור שמחה לעמוד לשירותכם ולספק את שירותי תיקון וחידוש מערכות הישיבה הביתיות מכל הסוגים. חברתנו שמה לה לדגש את שביעות רצונם של לקוחותיה ועל כן מקפידה על ביצוע של עבודה איכותית ושימוש בכלים והחומרים המקצועיים והמתקדמים ביותר בתחום אשר יבטיחו את השלמת משימת התיקון בהצלחה יתרה.

חידוש ספות – זה רק נראה פשוט

גם אם מערכת הישיבה הסלונית שלכם איבדה ממראה במהלך השנים, אין סיבה להתייאש. אתם לא חייבים לזרוק אותה ומידי להוציא סכומים אסטרונומיים על סלון חדש. חידוש ספות הנו שירות ייחודי אשר יסייע בהצלת הספה הקיימת שלכם ותיקון כל הליקויים אשר השאירו את חותמם בה במהלך השנים. בין אם הריפוד כבר נשחק, הקפיצים התבלו או אפילו הספוג שקע והעור מתחיל להראות סימני קרעים ושריטות. זכרו כי פנייה לחברת חידוש ספות תהיה הדבר הנכון לעשות.

חשוב להבין כי אמנם ברמה העקרונית יישומם של תיקונים לספות עשוי להישמע כפשוט למדי, כי מי לא יודע לתקן קרע קטן? אך האמת היא כי דווקא עבודות אלו הינן מורכבות במיוחד ודורשות מיומנויות וותק בתחום. זאת על מנת לבצע את התיקונים והחידוש הנדרש בצורה המקצועית ביותר. כך למעשה תוכלו לפנות לעצמכם את הזמן ובסיום החידוש לשוב וליהנות מהספות הנוחות והמרשימות ביותר.

חידוש ספות

אומנות העור – בחירה בשירות המקצועי ביותר

על מנת לוודא כי הספות והכורסאות שלכם יוכלו ליהנות מן שירות התיקון והחידוש המתקדם ביותר, ניתן יהיה לפנות אל חברת אומנות העור. חברתנו מקפידה על ביצוע כלל העבודות על ידי בעלי מקצוע מיומנים, ציוד ייעודי וחומרי ניקוי והדבקה שונים אשר לא יגרמו לנזקים למערכת הישיבה שלכם. הנכם מוזמנים ליצור קשר עם חברנו וליהנות מן הייעוץ, ליווי ושירות המנוסה והמקצועי ביותר בתחום. נשמח לעמוד לשירותכם ולספק את המענה המקצועי ביותר בעבור כל סוגי מערכות הישיבה.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ