צרו קשר
ּ

תיקון מקצועי של ספות

הספות אשר שירתו אותנו נאמנה במשך זמן כה רב עשויות לאבד מן המראה שלהן במהלך השנים. אנו עשויים לגלות שריטות, קרעים או לכלוך אשר אינו יורד, לא משנה כמה ניסינו לתקן את הנזק. חברת אומנות העור מספקת שירות של תיקון ספות, כורסאות ומערכות ישיבה. זאת בצורה המקצועית והמנוסה ביותר. חברתנו פעילה מאז שנת 2012 ובחלוף השנים העניקה את שירותיה המקצועיים בעבור לקוחות מרוצים רבים.

תיקון ספות – מה הוא כולל?

אין ספק כי נוכחותה של ספה נוחה ומרשימה בבית תהיה זו אשר תיצור אווירה נינוחה יותר בסלון ותאפשר ישבה נוחה ונעימה. אך, בשעה שהספה שלנו מתחילה להראות סימני מצוקה, כדאי יהיה לפנות אל חברת מקצועית אשר תעניק שירות של תיקון ספות בצורה המיומנת ביותר. חשוב להבין כי תיקון הספות יכול לגעת בתחומים שונים, זאת לרבות:

  • חידוש ספות ומערכות ישיבה מעור ודמוי עור ובד.
  • תיקוני צבע ע"י מכשור מתקדם המיועד לצביעת עורות.
  • תיקוני תפרים בכל סוגי הספות.
  • תיקוני שריטות, קרעים ושפשופים.
  • מילוי מושבים ומשענות גב.
  • תיקוני מנגנוני ריקליינר וכורסאות חשמליות.

אנשים רבים מאמינים כי ברגע שהספה שלהם מתחילה להיראות פחות טוב, יהיה עליהם להחליף אותה באחת אחרת. אך, האמת היא כי הספה שלכם אינה חד פעמית, לעיתים כל מה שהיא תהיה זקוקה לו הוא תיקון קטן אשר ישיב לה את המראה המרשים שלה ונוחות המדהימה שלמדתם לאהוב כל כך.

תיקון מקצועי של ספות

השירות האמין והמקצועי ביותר

חברת אומנות העור – תיקון וחידוש מערכות ישיבה, מתמחה בשדרוג ספות וכורסאות העשויות מעור, חומר דמוי עור ובד ותשמח להעמיד לרשותכם את שירותיה המקצועיים. חברתנו מקפידה על מתן השירות האיכותית והאדיב ביותר בתחום, זאת תוך שימוש בכלים והחומרים המתקדמים ביותר אשר יוכלו ללא ספק להשיב למערכת הישיבה שלכם את המראה המרשים שלה. חברתנו מעסיקה צוות אנשי מקצוע מיומנים אשר ישמחו לעמוד לרשותכם ולסייע בהשבת הספה או הכורסא שלכם למצב שנראה כאילו ורק עכשיו היא הגיע מחנות הרהיטים לביתכם.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ