צרו קשר
ּ

תיקון ספות עור

תיקון ספות עור הינה משימה מורכבת אשר חברת אומנות העור תוכל להשתלט עליה בצורה מיומנת ומקצועית. חברתנו מתמחה בתיקון וחידוש מערכות ישיבה, זאת לרבות ספות וכורסאות העשויות מעור, חומר דמוי עור או בד.

מתי נזדקק לשירותי תיקון ספות עור?

הספה האהובה עליכם כבר לא נראית כמו פעם ואתם מוצאים את עצמכם בוהים בה בתקווה שיום אחד היא תחזור לימי גדולתה? אין ספק שהשיטה הזו לא תעבוד כל כך טוב, אבל תוכלו לפנות אל חברה מקצועית ומנוסה אשר תעניק לכם שירותי תיקון ספות עור ברגע שאתם זקוקים להם יותר מכל.

  • כשהספה במצב קשה – במידה ואתם שמים לב כי הספה שלכם מפגינה סימני מצוקה שונים בצורת קיפולים בריפוד העור, דהייה של הגוון, קרעים או שריטות, הרי שהגיע הזמן לפנות אל חברה מקצועית אשר תוכל לבצע את התיקונים הדרושים על מנת לשחזר את הספה שלכם ולהביאה למצב כמו חדש.
  • כשהסנטימנטליות עולה – ספות עור אשר מוצבות בסלון ביתנו לרוב יעמדו שם שנים ארוכות. כך שאין זה מפתיע כי עלול להתפתח קשר סנטימנטלי בנוגע לספה. כל הזיכרונות שצברתם עליה, הלילות הנינוחים בהם נרדמתם מול הטלוויזיה והרגעים המאושרים שביליתם עליה עם חברים ומשפחה. במידה ואין אתם מעוניינים להיפטר מהספה על אף שהיא כבר לא נראית כל כך טוב, תוכלו לפנות אל חברת מקצועית וליהנות משירות תיקון ספות אשר ישחזר אותה ויעניק לה את המראה המרשים ביותר.
  • כשאנו רוצים לחסוך – בשורה התחתונה חשוב לזכור כי רכישה של ספות עור חדשות עשויה להיות יקרה להחריד ולאלץ אתכם לשלם עשרות אלפי שקלים. במידה ואתם מעוניינים לחסוך את ההוצאה הזו, פנו אל חברה מנוסה אשר תוכל לתקן את כל הליקויים בספת העור הקיימת שלכם ולאפשר לכם לשוב וליהנות ממנה כמו פעם.

תיקון ספות עור

כי על איכות לא מתפשרים

במידה ואתם מעוניינים להשיב את הספה שלכם לימי גדולתה, פנו אל חברת אומנות העור עוד היום ותוכלו ליהנות מהשירות האדיב והמקצועי ביותר אשר יטפל בספה שלכם במסירות ובמיומנות וישיב לה את המראה החדש שלה.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ