צרו קשר
ּ

חידוש ספות עור

חברת אומנות העור מתמחה בין השאר גם בהענקת שירות חידוש ספות עור. זאת בצורה המקצועית והמנוסה ביותר, תוך שימוש בחומרים והכלים הבטוחים והאיכותיים מכל. חברתנו הוקמה בשנת 2012 על ידי רובי בן הרוש ולאורך שנות פעילותה העניקה את שירותיה המקצועיים בעבור אינספור לקוחות מרוצים.

מי מבצע חידוש ספות עור?

אחד החדרים המרכזיים בביתנו הוא הסלון, בו אנו מבלים זמן עם המשפחה והחברים, משחקים, לומדים, לעיתים אוכלים, רואים טלוויזיה ומפעם לפעם נרדמים על הספה. חדר זה מספק לדיירי הבית את הנוחות המרבית והאזור הנינוח והבטוח מכל. על מנת לשמור עליו ככזה, יהיה עלינו לוודא כי אנו אכן מצליחים לוודא כי פריטי הריהוט השונים, לרבות הספות והכורסאות, נמצאים במצב שמור ונוח. במידה ואתם מגלים כי לאורך השנים הדבר השתנה וכעת ספת העור המושלמת שלכם סובלת מבלאי של הריפוד או משריטות וקרעים, הרי שיהיה עליכם לבצע חידוש ספות עור.

חשוב לזכור כי ביצוע התיקונים הנדרשים על מנת לחדש את הספה שלכם חייב להתבצע על ידי אנשי מקצוע אשר מיומנים בעבודתם ובעלי ניסיון רב שנים בתחום. כך למעשה תוכלו להיות בטוחים כי ספת העור שלכם נמצאת בידיים אמינות ומיומנות שיבצעו את כלל התיקונים הנחוצים. זאת תוך שימוש בחומרי הניקוי והשחזור האיכותיים ביותר שיצליחו להשיב לספה את המראה החדש שלה ולהפוך אותה לנוחה הרבה יותר מפעם.

חידוש ספות עור

מתקנים כל קרע או בלאי

אין ספק כי נוכחותה של ספת עור מרשימה בבית תהיה אחד הגורמים המשפיעים ביותר על האווירה שתיווצר במקום. כך שבמידה והספה שלכם אינה נראית כל כך טוב ומציגה בלאי רב, שריטות ושפשופים, הרי שהגיע הזמן לפנות אל חברת אומנות העור וליהנות משירות תיקון וחידוש מערכות הישיבה בטוב והמקצועי ביותר בתחום. הנכם מוזמנים לפנות אל חברתנו ולקבל את המענה המקצועי ביותר בעבור שירות התיקונים לו אתם זקוקים, בין אם מדובר בתיקון קרעים, תיקוני צבע, מילוי מושבים ומשענות גב או כל פעולה נוספת אחרת.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ