צרו קשר

  ּ

  ריפוד ספות עור

  מחפשים חברה שתוכל לבצע ריפוד ספות עור? הגעתם למקום הנכון! חברת אומנות העור – תיקון וחידוש מערכות ישיבה, הנה חברה מנוסה וותיקה בתחומה אשר תוכל לסייע לכם בכל תיקון של ספה או כורסא אשר אתם מעוניינים לבצע. חברתנו הוקמה בשנת 2012 ומאז מעניקה את שירותיה המקצועיים למגוון רחב של לקוחות. שירותינו כוללים ביצוע כלל התיקונים, החידושים והמילויים לספות ומערכות ישיבה העשויות מעור, חומר דמוי עור ובד. הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה ולספק את ההמלצות היעילות ביותר לשם תחזוקה נכונה ונאותה של ספות עור.

  לשם איזו מטרה מבצעים ריפוד ספות עור?

  אין ספק כי ספות העור הן חלק בלתי נפרד מחייהם של אנשים רבים, ואין הדבר מפתיע כלל. ספות אלו מאז ומתמיד היו העילית של ריהוט הבית והציגו בפנינו נוחות ללא פשרות ומראה מרשים במיוחד. לאורך השנים לאחר רכישת הספה אנו עשויים לגלות כי היא מתחילה לסבול ממספר תסמינים אשר גורעים ממראה ומהנוחות שסיפקה לנו עד כה. במיוחד במצבים הללו מומלץ לפנות לחברה מקצועית אשר תבצע ריפוד ספות עור ותשיב להן את אשר איבדו במהלך השנים.

  בשורה התחתונה, המטרה של ריפוד רהיטים מסוג זה היא בכדי לאפשר את שמירת המראה האלגנטי והמרשים שמגיע לסלון שלכם. זאת לצד העובדה כי תהליך זה יכול לסייע לכם בחיסכון כלכלי משמעותי. כך למעשה תוכלו לשמור על ספת העור האהובה עליכם, מבלי להיאלץ להוציא סכומי כסף משמעותיים לשם החלפת הספה או הכורסא.

  ריפוד ספות עור

  הזדמנות לחדש ולהתחדש

  הסלון הוא לב ליבו של הבית, ועל כן אנשים רבים מעבירים בו זמן רב בפעילויות שונות, כשרובן כוללות שימוש כזה או אחר במערכת הישיבה הנוכחת במקום. אך לאורך השנים אתם עשויים לגלות כי המראה המרשים מתחיל להיעלם וכי לכלוך רב מצטבר בצדדים ואין אתם מצליחים לנקות את הספות כפי שהייתם רוצים. בדיוק במצבים הללו ניתן לפנות אל חברת אומנות העור וליהנות משירות מקצועי אשר יחדש את מראה הספה שלכם וישיב לה את הנוחות שאתם כה אוהבים.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ