צרו קשר

  ּ

  תיקון כורסאות

  הכורסא האהובה עליכם כבר לא נראית כמו פעם? ככל הנראה שהגיע הזמן להעביר אותה תהליך של תיקון כורסאות על ידיה המקצועיות של חברה מנוסה ומיומנת – אומנות העור. חברתנו הוקמה בשנת 2012 על ידי רובי בן הרוש, אשר צבר ניסיון רב בתחום והתמקצע בשירות תיקונים לכל סוגי הסלונים ומערכות הישיבה השונות.

  תיקון כורסאות – למה זה כדאי?

  כבר שנים ארוכות שעומדת בסלון שלכם הכורסה הנוחה ביותר בעולם. אתם יכולים לצפות ממנה בטלוויזיה, לנוח בה בסיומו של יום ארוך , לוותר עליה לטובת חבר קרוב אך רק לזמן מועט ואפילו להירדם עליה ברגע שממש עייפים. הכורסא המיוחדת הזו ליוותה אתכם במשך זמן כה רב, אך כעת היא כבר לא נראית כמו פעם. כיום אתם מבחינים בכל השריטות והשפשופים אשר הטביעו בה את חותמם. היא אולי מתחילה להיות נוחה פחות כי גם הריפוד מתחיל להישחק, אך אין אתם מצליחים לדמיין מצב בו אתם נפרדים ממנה.

  זכרו כי אתם לא חייבים להיפטר מאותה ספה אהובה, אך בהחלט כדאי יהיה לדאוג כי היא תעבור תיקון כורסאות אשר ישיב אותה למצב כמו חדש. כך שתשוב להיות נוחה, המראה המרשים שלה יחזור וכל השריטות, השפשופים והקרעים ייעלמו כלא היו כלל. מעבר לכן, חשוב לזכור כי אין ספק כי מחיר תיקון הכורסא יהיה ללא ספק נמוך ומשתלם הרבה יותר מאשר רכישה של כורסא חדשה.

  תיקון כורסאות

  משמרים את הרהיטים

  גם במידה ואתם אוהבים מאוד את הריהוט אשר נמצא בביתכם, חשוב להבין כי לאורך השנים עלול להיוותר בו בלאי שיש לתקן. תיקונים אלו יסייעו בשימור הריהוט ויבטיחו לכם שנים ארוכות של שימוש מהנה בו. חברת אומנות העור – תיקון וחידוש מערכות ישיבה, תשמח לעמוד לשירותכם ולסייע בחידוש וביצוע התיקונים הנדרשים בכל אותם ליקויים שהפכו את הסלון שלכם לבעל מראה פגוע ולא נוח. צרו קשר עם חברתנו עוד היום ונשמח לענות על כל שאלה, לייעץ על סוג התיקונים המומלצים וליישם אותם.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ